Získaj letnú stáž v investičnej spoločnosti na Slovensku - Sandberg Capital

0100 Conferences opäť prinášajú študentom ako aj absolvetom zo Slovenska a Českej republiky jedinečnú možnosť zúčastniť sa exluzívneho webináru so Sandberg Capital, ktorý sa bude konať 26. mája o 16:00. Tentokrát vám investičný manažér Matej Klenovsky zo spoločnosti povie viac aj o možnosti získať platenú letnú stáž.

Ak ťa zaujíma svet Private Equity a chceš sa dozvedieť viac o tom ako funguje investovanie do firiem s potenciálom, webinár so Sandberg Capital je určený práve pre teba. Registrovať sa môžeš už dnes.

Cieľom našej spolupráce s investičnou spoločnosťou Sandberg Capital je priblížiť svet Private Equity a možností v tomto sektore. Spoločnosť 0100 Conferences vám priniesla prvý webinár so Sandberg Capital v marci, kedy predstavitelia spoločnosti detailne vysvetlili o čom je svet Private Equity a aké je to pracovať pre investičnú firmu.

„Chcel by som vyjadriť pochvalné slová na webinár o Private Equity. Vo všeobecnosti sú takéto eventy veľmi žiaduce, je potrebné aby mladí ľudia vedeli, aké existujú možnosti a mohli nahliadnuť aj do sveta tohto typu biznisu. Po webinári so Sandberg Capital viem toho o svete PE rozhodne o čosi viac, obaja predstavitelia zo spoločnosti poskytli veľmi detailný a zaujímavý insight. Veľmi rád sa podobných podujatí zúčastním aj do budúcna.“

Juraj Hunák

O Spoločnosti Sandberg Capital 

Sandberg Capital je Slovenská investičná spoločnosť, ktorá investuje prevažne do malých a stredných spoločností v Slovenskej republike a v strednej a východnej Európe. Portfólio jej fondov zahŕňa investície do firiem v sektoroch IT, poľnohospodárstva, telekomunikácií, maloobchodu a vzdelávania.

Už v júni máte možnosť získať zaujímavú letnú stáž v spoločnosti Sandberg Capital a začať tak kariéru v Private Equity sektore. 

Matej Klenovský, ktorý bol súčasťou aj prvého webináru, a ktorý začal pracovať v spoločnosti ako stážista popri škole, bol nedávno ocenený Forbes Slovensko 30 pod 30. Matej začal pomáhať s mnohými obchodmi najprv ako analytik neskôr začal viesť akvízičný proces ako associate a pred nedávnom sa stal investičným manažérom, keďže úspešne dotiahol vlastnú transakciu s TITANS freelancers.

O poslednej investícií Sandberg Capital sa môžeš dočítať viac vo Forbes, Trend alebo TechBox Sandberg Capital sa stal partnerom Slovenskej IT spoločnosti Titans Freelancers.


Čo môžete očakávať od druhej série webináru so Sandberg Capital? 

Počas webináru vám investičný manažér zo Sandberg Capital predstaví bližšie spoločnosť, ako aj príležitosť získať letnú stáž.

Okrem iného bude súčasťou webináru aj prípadová štúdia o spoločnosti Solitea. Príbeh spoločnosti, ktorá v priebehu siedmich rokov zvýšila svoje tržby zo 7 miliónov eur na viac ako 80 miliónov eur. Ide o holding, ktorý od svojho vzniku úspešne nadobudol akvizíciou viac ako 15 IT spoločností produkujúcich účtovné, mzdové a ERP systémy. Na webinári sa odprezentujú investičná stratégia, procesy, jednotlivé akvizície, ich dôvody a najzaujímavejšie skúsenosti.

Webinár vám taktiež ponúka skvelú príležitosť spýtať sa akúkoľvek otázku alebo získať informácie “z prvej ruky” priamo od investičného manažéra, či už o výberovom procese alebo samotnej práci v spoločnosti. Je to jedinečná príležitosť ako sa dozvedieť viac o začatí kariéry v investičnom fonde a v neposlednej rade vám zvyšuje šancu získať zaujímavu letnú stáž. 

Letná stáž v Sandberg Capital

Počas webináru sa dovziete viac o platenej letnej stáži súčasťou ktorej bude študent pracovať na nasledujúcich aktivitách:

  • analýza ľubovoľného VC a PE fondu z regiónu: analýza investičnej stratégie,

    portfólia, vypracovanie case study

  • selekcia firiem vhodných na investíciu a stanovenie valuácie a štruktúry transakcie

  • účasť na stretnutiach s manažérmi, spoluvlastníkmi portfóliových spoločností

  • proces akvizície

  • zakončením každej aktivity bude prezentácia pred investičným tímom a 

    partnermi Sandberg Capital

Popri tom budú jednotliví investiční manažéri vzdelávať stážistov na témy: Private Equity a história, základy researchu, finančná analýza podnikov, valuácia, štrukturovanie transakcie a prvých 100 dní po akvizícii

V prípade záujmu o stáž nám môžeš zaslať svoj životopis na email natalia@0100conferences.com.


Pre koho je webinár určený? 

Webinár je určený pre študentov 3-5 ročníka VŠ a absolventov zo Slovenska a Česka, ktorých cieľom je začať kariéru v PE a VC sektore.

Registruj sa ešte dnes! 

Webinár sa bude konať 26. mája o 16:00.

Nezabudni, že svoj životopis nám môžeš zaslať na email natalia@0100conferences.com

 

Blog

Other news you might be also interested in

Secondaries and trends in Venture Capital according to Staffan Mörndal from Verdane

We asked Staffan Mörndal from Verdane about secondary direct transactions and the current investment environment. Here are his insights.

What's the interest of US Limited Partners in Europe?

What are the current major trends and challenges in the private equity market for US Limited Partners? What's their interest in Europe? Read about insights from our expert panellists.

Impact Investing Through The Lens Of The Top Impact Fund Manager

How to define the landscape and taxonomy of impact investing? What are the key lessons learned about impact investing? Check short comments of impact investor Joel Solomon.